Tamburmajor 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

TAMBURMAJOR, med två tillhörande galgar, 1900-talets andra hälft, mässing med marmorkula, 8 krokar, kronan är snurrbar, höjd ca 173 cm

Bruksslitage, repor, märken

701853

2019-11-15