Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
TAMBURMAJOR, med två tillhörande galgar, 1900-talets andra hälft, mässing med marmorkula, 8 krokar, kronan är snurrbar, höjd ca 173 cm
Bruksslitage, repor, märken
701853
2019-11-15