Akrivskåp

Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKRIVSKÅP, 1900-talets början, fanerat med mahogny, jalusidörr, höjd 124, 45x50 cm, nyckel finns

Lös topp behova av limming, slitage, repor

701869

2019-11-14