Sven Ahlgren riksdagshuset

Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

SVEN AHLGREN (1922-1997): Riksdagshuset Stockholm, även vy över Norrbro, i bakgrunden Stadhuset, 1960/70-tal, signerad Ahlgren, olja på pannå, ca 19x28 cm

701870

2019-11-15