Klubbat för:
450 SEK
800 SEK
SVEN AHLGREN (1922-1997): Riksdagshuset Stockholm, även vy över Norrbro, i bakgrunden Stadhuset, 1960/70-tal, signerad Ahlgren, olja på pannå, ca 19x28 cm
701870
2019-11-15