Soffbord samt 2 stolar i rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD samt 2 stolar, rokokostil, omkring 1900-talets andra hälft, 3 dlr, bestående av 1 soffbord med skiva i emperadormarmor, bronserad dekor, stolar med stoppad sits och sadelgjord, höjd på soffbord ca 45, 125x63, sitthöjd på stolar ca 47 cm

Bruksslitage

701898

2019-11-15