Samovar nysilver Hallberg

Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg
Samovar nysilver Hallberg

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, nysilver, C. G. Hallberg, Stockholm, 1900-talets början, med hänklar i form av lejonmaskaroner, på tassar, höjd ca 38 cm inkl. träsockel, bredd 23 cm

Smärre slitage

701913

2019-11-15