Andy Warhol

Andy Warhol
Andy Warhol

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDY WARHOL, signerat fotografi / pressfotografi, föreställande Andy Warhol at Salvation Discoteque 1964, signerat av Andy Warhol, ramat i handgjord bronsram signerad Andreas Wargenbrant, 67x67 cm

PROVENIENS: Galeri Börjeson.

Smärre gulnat fotografi

701955

2019-11-15