Georg Pauli Solnedgång

Georg Pauli Solnedgång
Georg Pauli Solnedgång
Georg Pauli Solnedgång
Georg Pauli Solnedgång

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Medelhavsvy, signerad GP, akvarell på papper, bildmått ca 23 x 29 cm

Slitage, fläckar

701957

2019-11-15