Soffa 1970-tal England

Soffa 1970-tal England
Soffa 1970-tal England
Soffa 1970-tal England
Soffa 1970-tal England
Soffa 1970-tal England
Soffa 1970-tal England
Soffa 1970-tal England
Soffa 1970-tal England
Soffa 1970-tal England
Soffa 1970-tal England

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1970-tal, England, 3-sitsig, klädsel i djuphäftat skinn i vitt, lösa plymåer, på hjul, sitthöjd ca 48, höjd ca 73 202x94 cm

Slitage, mindre sprickbildning/torkad/skinn

701972

2019-11-15