Harald Lindberg gouache

Harald Lindberg gouache
Harald Lindberg gouache
Harald Lindberg gouache
Harald Lindberg gouache
Harald Lindberg gouache
Harald Lindberg gouache
Harald Lindberg gouache
Harald Lindberg gouache

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Vid Kalmarsund, signerad och daterad Harald Lindberg Öland -56, gouache, ca 28x35 cm

701980

2019-11-15