Ewert Karlsson Politisk karikatyr

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): Politisk karikatyr, monogramsignerad samt daterad EWK 88, tusch och akvarell, ca 42x36 cm

Ej examinerad ur ram

701993

2019-11-15