Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, BÄGARE, POKAL, CHAMPAGNEKORK, m.m, 8 dlr, silver, delvis England, höjd 5-17 cm, vikt ca 670 g

Slitage, bucklor

701995

2019-11-15