SÄNGSTOMME rokokostil
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SÄNGSTOMME, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren samt bronserad dekor, delvis genombruten, djuphäftad sänggavel i textil, yttermått ca, 180x220, höjd på sänggavel ca 120 cm
Bruksslitage, ej ihopmonterad, sötmärken och färgbortfall förekommer
701997
2019-11-15