Ulf Greder färglitografi
2019-11-15
701998
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): Komposition, färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 290/360, bladmått ca 49,5x59,5 cm
Ej examinerad ur ram