Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): Komposition, färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 290/360, bladmått ca 49,5x59,5 cm

Ej examinerad ur ram

701998

2019-11-15