Dux modellbilar

Dux modellbilar
Dux modellbilar
Dux modellbilar
Dux modellbilar
Dux modellbilar
Dux modellbilar
Dux modellbilar
Dux modellbilar
Dux modellbilar
Dux modellbilar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DUX MODELLBILAR, 3 st, 1900-talets mitt, bestående av grå VW, röd racelbil "Veritas", blå personbil, samtliga urverksdrivna, längd ca 11-13,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage

702006

2019-11-24