Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, fransk, 1800-talets mitt, signerad Salle a Marseille, boxlås, avgängbar pipa, utfällbar avtryckare, kolv i rot med kolvlåda, längd ca 16 cm

702019

2019-11-17