Lasse Malmlund akvarell

Lasse Malmlund akvarell
Lasse Malmlund akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE MALMLUND, "Beslå övremärs", akvarell, signerad L. Malmlund, bildmått ca 27x21 cm

Ej examinerad ur ram

702033

2019-11-15