Aares Salli oljemålning

Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning
Aares Salli oljemålning

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

AARES SALLI (1914-2009): Sommarskog, signerad samt daterad 1981, olja på duk, 50x66 cm

702039

2019-11-16