Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
100 EUR
ERKKI HERVO (1924-1994) "30-84" & "12-84", signerade samt daterade -84, serigrafier, 29/30 & 5/30 T.p.l´a, á 45x54 cm
702046
2019-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här