1800-tals bronsljusstakar

1800-tals bronsljusstakar
1800-tals bronsljusstakar
1800-tals bronsljusstakar
1800-tals bronsljusstakar
1800-tals bronsljusstakar
1800-tals bronsljusstakar
1800-tals bronsljusstakar
1800-tals bronsljusstakar

Klubbat för:

150 EUR

300 EUR

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld och patinerad brons, 1800-talets andra hälft, höjd ca 27,5 cm

702059

2019-11-14