Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELMER MASOLLE (1884-1969): Motiv från Mörtsjö Hälsingland, signerad och daterad Mas -50, pastell, ca 14x32 cm
702065
2019-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här