Helmer Masolle pastell

Helmer Masolle pastell
Helmer Masolle pastell
Helmer Masolle pastell
Helmer Masolle pastell
Helmer Masolle pastell
Helmer Masolle pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMER MASOLLE (1884-1969): Motiv från Mörtsjö Hälsingland, signerad och daterad Mas -50, pastell, ca 14x32 cm

702065

2019-11-14