Jacobus Willem Van Rossum oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOBUS WILLELM VAN ROSSUM (18/1900-tal): Landskapsmotiv, signerad J. W Rossum, olja på pannå, 30x48 cm

702073

2019-11-15