Glas möjligen Elis Bergh

Glas möjligen Elis Bergh
Glas möjligen Elis Bergh
Glas möjligen Elis Bergh
Glas möjligen Elis Bergh
Glas möjligen Elis Bergh
Glas möjligen Elis Bergh

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLAS, 34 dlr, möjligen Elis Bergh, Kosta, omkring1900-talets första hälft, bestående av 11 vinglas, 11 sherryglas, 12 likörglas,

2 vinglas med nagg, 2 sherryglas med nagg, 3 likörglas med nagg

702084

2019-11-16