Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND, tårtfat samt skål, signerade Erik Höglund Chribska, 1990-tal, höjd på tårtfat 14 diamater 26, höjd på skål ca 10, diamater 16 cm
Repor på undersida
702085
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här