Skålar på fot Erik Höglund

Skålar på fot Erik Höglund
Skålar på fot Erik Höglund
Skålar på fot Erik Höglund
Skålar på fot Erik Höglund
Skålar på fot Erik Höglund
Skålar på fot Erik Höglund
Skålar på fot Erik Höglund
Skålar på fot Erik Höglund

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, tårtfat samt skål, signerade Erik Höglund Chribska, 1990-tal, höjd på tårtfat 14 diamater 26, höjd på skål ca 10, diamater 16 cm

Repor på undersida

702085

2019-11-16