Karmstolar gustaviansk stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 3 st, 1900-talets början, gustaviansk stil, stommar i vitlackerat trä, skuren och delvis förgylld dekor, stoppade sitsar, ryggar och armlän, klädda i rosa textil, sitthöjd ca 43 cm
Stommarna med smuts och fläckar, stextilen med smärre fläckar
702089
2019-11-16