Karmstolar gustaviansk stil

Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 3 st, 1900-talets början, gustaviansk stil, stommar i vitlackerat trä, skuren och delvis förgylld dekor, stoppade sitsar, ryggar och armlän, klädda i rosa textil, sitthöjd ca 43 cm

Stommarna med smuts och fläckar, stextilen med smärre fläckar

702089

2019-11-16