Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD med lösa hurtsar, England, 1900-talets andra hälft, stomme betsad granträ, skiva beklädd med grönt konstläder, beslag i patinerad metall, höjd 74, 140x70 cm

Bruksslitage, stötmärken på toppskiva

702094

2019-11-16