Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
PÄLS, mink, 1900-talets första hälft, swaggermodell, stl. 38-40, Finland, etikettmärkt Turkis Makasiini, längd ca 123 cm
Åldersrelaterat slitage
702096
2019-11-16