Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): Landskapsmotiv, signerad Richard Lindström, olja på duk, målning a tergo, mått ca 69x57 cm
Målad på två sidor
702098
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här