Alfred Clint, oljemålning

Alfred Clint, oljemålning
Alfred Clint, oljemålning
Alfred Clint, oljemålning
Alfred Clint, oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED CLINT(1807-1883: tillskriven, motiv med båtar intill vass, olja på duk, osignerad, mått 60x46 cm

Senare spännram, liten lagning a tergo, krackelyr

702101

2019-11-16