Pioneer spirit Alps Japan

Pioneer spirit Alps Japan
Pioneer spirit Alps Japan
Pioneer spirit Alps Japan
Pioneer spirit Alps Japan
Pioneer spirit Alps Japan
Pioneer spirit Alps Japan
Pioneer spirit Alps Japan
Pioneer spirit Alps Japan
Pioneer spirit Alps Japan
Pioneer spirit Alps Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIONEER SPIRIT, häst och vagn, 1950-tal, Japan, litograferad plåt, märkt Trade Mark Alps Japan, längd ca

Bruksslitage, funktionen garanteras ej

702108

2019-11-16