Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIONEER SPIRIT, häst och vagn, 1950-tal, Japan, litograferad plåt, märkt Trade Mark Alps Japan, längd ca
Bruksslitage, funktionen garanteras ej
702108
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här