Roland Svensson Menföresbåten

Roland Svensson Menföresbåten
Roland Svensson Menföresbåten
Roland Svensson Menföresbåten
Roland Svensson Menföresbåten
Roland Svensson Menföresbåten
Roland Svensson Menföresbåten

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 8/16, daterad 1962, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

702117

2019-11-15