Roland Svensson Menföresbåten
2019-11-15
702117
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 8/16, daterad 1962, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm