Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, kromad fot med figurin i form av pingvin i brons, höjd ca 57 cm

Bottenplatta med bucklor

702118

2019-11-15