Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal, kromad fot med figurin i form av pingvin i brons, höjd ca 57 cm
Bottenplatta med bucklor
702118
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här