Byrå i blandstil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, blandstil, stomme fanerad i fernissad mahogny, med 5 lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca yttermått ca 126 cm, yttermått ca 44x60 cm
Bruksslitage, nyckel till låset saknas, samtliga lådor öppna
702119
2019-11-16