Byrå i blandstil

Byrå i blandstil
Byrå i blandstil
Byrå i blandstil
Byrå i blandstil
Byrå i blandstil
Byrå i blandstil
Byrå i blandstil
Byrå i blandstil
Byrå i blandstil
Byrå i blandstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, blandstil, stomme fanerad i fernissad mahogny, med 5 lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca yttermått ca 126 cm, yttermått ca 44x60 cm

Bruksslitage, nyckel till låset saknas, samtliga lådor öppna

702119

2019-11-16