Köksvagn

Köksvagn
Köksvagn
Köksvagn
Köksvagn
Köksvagn
Köksvagn
Köksvagn
Köksvagn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKSVAGN, 1960-tal, björk, skivor klädd med VirrVarr-laminat, höjd ca 97, 92x54 cm

Slitage, märken, ett handtag

702125

2019-11-15