Sverre Bjertnaes / Bjarne Melgaard

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Komposition, signerad av Melgaard och Bjertnaes, P.P, färgetsning, bildmått ca 79,5x119 cm

702126

2019-11-15