Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAGNUS PERSSON (född 1945): Skulptur, undertill signerad och daterad Magnus Persson -93, à tergo betitlad "HÄNDELSE III", skulpterat och blåbemålat trä, längd ca 40 cm
Smärre färgavslag
702134
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här