Magnus Persson skulptur

Magnus Persson skulptur
Magnus Persson skulptur
Magnus Persson skulptur
Magnus Persson skulptur
Magnus Persson skulptur
Magnus Persson skulptur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS PERSSON (född 1945): Skulptur, undertill signerad och daterad Magnus Persson -93, à tergo betitlad "HÄNDELSE III", skulpterat och blåbemålat trä, längd ca 40 cm

Smärre färgavslag

702134

2019-11-16