Spegel rokoko 1700-tal

Spegel rokoko 1700-tal
Spegel rokoko 1700-tal
Spegel rokoko 1700-tal
Spegel rokoko 1700-tal
Spegel rokoko 1700-tal
Spegel rokoko 1700-tal
Spegel rokoko 1700-tal
Spegel rokoko 1700-tal
Spegel rokoko 1700-tal
Spegel rokoko 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, träskuren med dekor i passtellage, bronserad, otydlig stämpel, ca 50 x 26 cm

Skador, slitage, lagning

702140

2019-11-19