Kopia efter Per Wickenberg
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PER WICKENBERG kopia efter, 1800-tal, kustmotiv med seglbåtar, olja på duk, ca 28x42 cm
Kuntoraportti
702145
Päivämäärä:
2019-11-16