Kopia efter Per Wickenberg

 Kopia efter Per Wickenberg
 Kopia efter Per Wickenberg
 Kopia efter Per Wickenberg
 Kopia efter Per Wickenberg
 Kopia efter Per Wickenberg
 Kopia efter Per Wickenberg
 Kopia efter Per Wickenberg
 Kopia efter Per Wickenberg

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PER WICKENBERG kopia efter, 1800-tal, kustmotiv med seglbåtar, olja på duk, ca 28x42 cm

Kuntoraportti

702145

Päivämäärä:

2019-11-16