Mörner färglitografi 1800-tal

Mörner färglitografi 1800-tal
Mörner färglitografi 1800-tal
Mörner färglitografi 1800-tal
Mörner färglitografi 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HJALMAR MÖRNER (1794-1837). Färglitografi, 1800-tal, italiensk byfest, ca 230x330 mm (bildyta), insatt i passepartout.

702147

2019-11-16