Helge Franzén

Helge Franzén
Helge Franzén
Helge Franzén
Helge Franzén
Helge Franzén
Helge Franzén

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE FRANZÉN (född 1913): Stilleben, signerad H. Franzen -41, olja på duk, ca 100x60 cm

Färgbortfall

702152

2019-11-16