Ernst Billgren litografi med mapp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Järv i blå kostym", ur Tjyvar, signerad Ernst Billgren, 82/90,
färglitografi, bildyta ca 58,5x57,5 cm

702168

2019-11-16