Ewa Rudling Slussen Stockholm

Ewa Rudling Slussen Stockholm
Ewa Rudling Slussen Stockholm
Ewa Rudling Slussen Stockholm
Ewa Rudling Slussen Stockholm

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

EWA RUDLING (född 1936): Slussen Stockholm, signerad och numrerad 6/200, c-print ca 21x30

Zustandsbeschreibung

702169

2019-11-16