Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
EWA RUDLING (född 1936): Slussen Stockholm, signerad och numrerad 6/200, c-print ca 21x30
Zustandsbeschreibung
702169
2019-11-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner