Marika Lang 2 st färglitografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIKA LANG (född 1961): 2 st färglitografier ur mappen "Flärd", "Nobelmiddagen" samt "Östermalmshallen", signerade och numrerade 266/290 respektive 208/290, bladstorlek 82 x 61,5 respektive 61,5 x 82 cm, oramade.

702186

2019-11-14