Satsbord 1950/60-tal

Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal
Satsbord 1950/60-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 delar, teak, 1950/60-tal, delvis fanerat, längd 38-55 cm, bredd 28x35 cm, höjd 43-48 cm

Bruksslitage, övre skiva med något hårdare slitage

702197

2019-11-14