Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SÄNG, 1800-talets senare hälft, bemålat järn samt mässing, hjultrissor, gavlarnas höjd ca 117-147, 210 x 92 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, slitage
702199
2019-11-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner