Säng 1800-tal

Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal
Säng 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SÄNG, 1800-talets senare hälft, bemålat järn samt mässing, hjultrissor, gavlarnas höjd ca 117-147, 210 x 92 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, slitage

702199

2019-11-19