Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKTOR KOULBAK (1946): bläckteckning, porträtt, signerad, daterad 76, bildmått 49x39 cm
Inga synliga skador, glas saknas
702210
2019-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här