Vicktor Koulback teckning

Vicktor Koulback teckning
Vicktor Koulback teckning
Vicktor Koulback teckning
Vicktor Koulback teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKTOR KOULBAK (1946): bläckteckning, porträtt, signerad, daterad 76, bildmått 49x39 cm

Inga synliga skador, glas saknas

702210

2019-11-14