Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1700-talets senare del, boxlås, kolv i valnöt, graverad dekor i form av akantus, kontrollstämplar från London Gunmakers Company, tillverkarmärkning, längd ca 20,5 cm

702211

2019-11-17